Megjithëse fokusi ynë është që ti shërbejmë Mergimtarve tonë ane e mbanë botes informimin e shpejt online, ne jemi të habitur me trendin e dinamikën e papritur të rritjes së vizitorëve që flasin e lexojnë shqip.

Me një fjalë: Ne ndikojmë edhe ata që nuk janë të ndikueshëm”.

Ndaj ju sugjerojmë që të bëhëni pjesë e udhëtimit tonë, duke na lejuar neve që ti shërbejmë ngritjes së mëtejme të biznesit tuaj, përmes hapësirave promovuese që në ofrojmë dhe me një shërbim 24 orësh dhe 7 ditë në javë.

Në qoftë se jeni një oranizat jo-përfitimtare dhe jeni duke organizuar një ndodhi për të miren e Shqiptarëve, ne do të jemi shumë të lumtur që të reklamojm ndodhin tuaj falas.

Nëse dëshironi të reklamoni në portalin tonë, shkruani në adresë: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  apo ne Nr e Telefonit 0172/8254423 epër detajet dhe cmimoren.